PREDAJ BRATISLAVA
0905 405 509
PRENÁJOM DUNAJSKÁ STREDA A OKOLIE
0905 445 132
PRENÁJOM BÁNSKÁ BYSTRICA A OKOLIE
0907 877 681
DLHODOBÝ PRENÁJOM BRATISLAVSKÝCH PRIESTOROV

Služby

Predaj lešenia

Predávame kompletný sortiment lešenia ALFIX, v našej ponuke nájdete fasádne, pojazdné, modulové lešenie a zastrešenie VARIO. Našou prioritou je ponúknuť lešenie priamo na mieru a vyhovieť tak stopercentne želaniam zákazníka. Využívame tiež prepravné služby po celej Slovenskej republike, lešenie je preto možné dopraviť až na Vami určené miesto.

Prenájom lešenia

Staviate, rekonštruujete a nemáte vlastné lešenie? Hľadáte lešenie len jednorázovo? V našej sieti firemných a zákazníckych požičovní prenajímame všetky typy lešenia ALFIX. Zaisťujeme tiež kompletný servis vrátane montáže, demontáže a dopravy. Osobne Vám tiež zdarma zameriame stavbu a vytvoríme cenovú kalkuláciu. Ponúkame zaujímavé množstevné zľavy, bonusy pre našich stálych zákazníkov a dlhodobé prenájmy.

Školenie lešenárov

Máte od nás zakúpené lešenie? Tým pádom Vám zdarma poskytneme školenie na všetky typy pojazdného a fasádneho lešenia ALFIX. Na všetkých pobočkách sú pre Vás pripravení inštruktori lešenárskej techniky, stačí si len dohodnúť vyhovujúci termín. Bezplatné je samozrejme tiež periodické opakovanie.

Technická pomoc a konzultácie

Našim zákazníkom ponúkame pomoc pri návrhu alebo stavbe lešenia. Neexistuje skoro žiadny problém, ktorý sa nedá s lešením ALFIX vyriešiť. Stačí len kontaktovať našich technických poradcov.

Nezáväzný dopyt - predaj a prenájom lešenia